Розв'яжіть рівняння -6х=1/3


Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Асмик.
Щоб розв'язати це рівняння, ми хочемо одержати x на один бік рівняння. Можемо застосувати операцію множення обох сторін на -1/6, щоб звільнити змінну від коефіцієнта -6:

-6x = 1/3

x = (1/3) / (-6)

x = (1/3) * (-1/6)

x = -1/18

Отже, розв'язок рівняння -6x = 1/3 є x = -1/18.