Як знайти значення невідомої змінної x в рівнянні 2x + 5 = 15?


Ответы на вопрос

Отвечает Болесов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Щоб знайти значення x в даному рівнянні, спочатку відняти 5 з обох сторін:

2x + 5 - 5 = 15 - 5

2x = 10

Потім поділити обидві сторони на 2:

(2x) / 2 = 10 / 2

x = 5

Отже, значення невідомої x дорівнює 5.