Для гідродинамічних досліджень виготовлена невелика модель каналу. До цієї моделі підведено кілька

труб однакового перетину, які вводять воду, і кілька труб іншого, але теж однакового перетину, призначених для виводу води. Якщо відразу відкрити чотири труби, які вводять воду, і три труби, які виводять воду, то через 5 год в моделі додасться 1000 м³ води. Якщо одночасно відкрити на 2 год дві труби, які вводять воду, і дві труби, які виводять воду, то збільшення об'єму води складе 180 м³. Скільки води пропускає за годину одна труба, яка вводить воду, і скільки одна труба, яка виводить воду?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

За 5 годин через чотири труби, які вводять воду, проходить 1000 м³ води, тобто за годину через одну трубу проходить 1000/4 = 250 м³ води.

За 2 години через дві труби, які вводять воду, проходить 180 м³ води, тобто за годину через одну трубу проходить 180/2 = 90 м³ води.

Оскільки пропускна здатність труб однакового перетину однакова, то пропускна здатність однієї труби, яка виводить воду, становить 250 - 90 = 160 м³ води на годину.

Відповідь: одна труба, яка вводить воду, пропускає 250 м³ води на годину, а одна труба, яка виводить воду, пропускає 160 м³ води на годину.

Объяснение: