Скільки нулів у кінці добутку чисел від 1 до 10? Терміново!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Юрійчук Соломія.

Ответ:

у добутку чисел від 1 до 10 є два нулі в кінці.

Пошаговое объяснение:

Розкладаємо ці числа на прості множники:

2 = 2

3 = 3

4 = 2^2

5 = 5

6 = 2 * 3

7 = 7

8 = 2^3

9 = 3^2

10 = 2 * 5

Тепер ми можемо побачити, що у цьому списку є дві пари чисел, де одне число містить множник 2, а інше - множник 5:

2 (з числа 2) і 5 (з числа 5)

2 (з числа 4) і 5 (з числа 10)