3x + 2 = 14x-75. Б 7: Г iнший варіант відповіді: A -7: В немає коренів​


Ответы на вопрос

Отвечает Пичугин Антон.

Відповідь:

Б) 7

Пояснення:

3x + 2 = 14x-75

3х - 14х = -75 - 2

-11х = -77

х = (-77) : (-11)

х = 7

Відповідь: Б) 7