тепе-тендiгi у айнымалысынын кандай мәндерiнде дурыс болады? 3. 1) x³(x² - y²) - x³(x² + y²) +

2x³y² - 7; + - 2) (3xу - 5)² - (5xy - 3)² + 16(x²y² - 2) - 1 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Цымбалова Анна.

1)x⁶-x³y²-x⁶-x³y²+2x³y²-7=x⁶-x⁶-2x³y²+2x³y²-7=7

2)9x²y²-30xy+25-25x²y²+30xy-9+16x²y²-30-1=9x²y²-25x²y²+16x²y²-30xy+30xy+25-9-30-1=-15