Решите каждое многошаговое уравнение -(4-х)=3х+6 до3 -7 (х-1)=4х-1+2х 2/3х + 1/2 = - 3/2СРОЧНО

ПОЖАЛУСТА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кречко Карина.

Ответ:

1) -(4 - x) = 3x + 6

Розкриваємо дужки:

-4 + x = 3x + 6

Переносимо все, що містить x, на одну сторону рівності:

x - 3x = 6 + 4

-2x = 10

Ділимо обидві частини на -2:

x = 10 / -2

x = -5

Відповідь: x = -5

2) 3 - 7(x - 1) = 4x - 1 + 2x

Розкриваємо дужки:

3 - 7x + 7 = 4x - 1 + 2x

Складаємо подібні доданки:

10 - 7x = 6x - 1

Переносимо все, що містить x, на одну сторону рівності:

-7x - 6x = -1 - 10

-13x = -11

Ділимо обидві частини на -13:

x = -11 / -13

x = 11/13

Відповідь: x = 11/13

3) (2/3)x + 1/2 = -3/2

Переносимо 1/2 на іншу сторону рівності:

(2/3)x = -3/2 - 1/2

(2/3)x = -4/2

(2/3)x = -2

Ділимо обидві частини на 2/3 (еквівалентне множення на 3/2):

x = -2 * 3/2

x = -6/2

x = -3

Відповідь: x = -3