Решите уравнение: 1) 17(2-3х)-5-(х+12)=8(1-7х) 2) х^2-4х-45=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Яна.

17(2-3х)-5-(х+12)=8(1-7х)

34−51x−5−x−12=8−56x

34−52x−17=8−56x

34−17=8−56x+52x

17=4x

x=17/4​

х^2-4х-45=0

Це квадратне рівняння, яке можна розв’язати за допомогою формули коренів квадратного рівняння:

x1,2​=2a−b±b2−4ac​​

де a = 1, b = -4, c = -45.

Таким чином, ми отримуємо:

x1,2​=24±16+180​​=24±196​​=24±14​

Отже, корені рівняння: x1 = 9 та x2 = -5.