Знайдiть значення аргументу, для яких значення функції у = 5х + 2 дорівнює -8 Помогите

пожалуйстааааа​

Ответы на вопрос

Отвечает Зыскина Полина.

\displaystyle\bf\\y=5x+2\\\\y=-8 \  \  \ ; \  \  \ x=?\\\\\\-8=5x+2\\\\5x=-8-2\\\\5x=-10\\\\x=-10:5=-2\\\\\boxed{x=-2}