4. Використовуючи формулу різних квадратів, обчисліть: 1) 49*21= 2) 61*59= 5. Розкладіть на

множники многочлен: x²-2xy+y²-9 Срочно!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Острозька Соломія.

Відповідь: - 5: x^2 - 2xy + y^2 - 9=(x-y) ^2-9=(x-y-3)(x-y+3);