Срочно дам 10б пж В одному кошику на 3 кг більше яблук, ніж у другому. Скільки яблук у кожному

кошику, якщо у двох кошиках 45 кг яблук,

Ответы на вопрос

Отвечает Ausheva Samira.

Ответ:

Позначимо кількість яблук у першому кошику як "х" і кількість у другому кошику як "х + 3" (оскільки в першому кошику на 3 кг більше яблук).

Ми знаємо, що сума кількостей яблук у двох кошиках дорівнює 45 кг. Тобто:

x + (x + 3) = 45

Тепер розв'яжемо це рівняння:

2x + 3 = 45

2x = 45 - 3

2x = 42

x = 42 / 2

x = 21

Отже, у першому кошику є 21 кг яблук, а в другому кошику (21 + 3) = 24 кг яблук.

Отвечает Квантова Таня.

Объяснение:

45:2=22,5(кг)- в 2 кошиках

22,5+3=25,5(кг)-в 1 кошику

В: 1к-25,5 ;2к-22,5.