Відомо, що а=-5; b-c=4 знайдіть значення виразу: ac-ab/10


Ответы на вопрос

Отвечает Князь Влад.

Объяснение:

Давайте замінимо вирази a, b і c на їх відомі значення та обчислимо вираз:

a = -5

b - c = 4

Тепер підставимо ці значення у вираз ac - ab/10:

ac - ab/10 = (-5 * (b - c)) - (-5 * b / 10)

ac - ab/10 = (-5 * (4)) - (-5 * b / 10)

ac - ab/10 = -20 + (b / 2)

ac - ab/10 = -20 + (1/2)b

Отже, значення виразу ac - ab/10 дорівнює -20 + (1/2)b.