Скобка открывается 6 3/8 - 2 3/4 x -4 + 7/18 х 9


Ответы на вопрос

Отвечает Булискерия Лиза.

Давайте розкладемо вираз по крокам:

1. Відкриємо дужки виразу.

  6 3/8 - 2 3/4 * (-4) + 7/18 * 9

2. Спростимо числа та дроби:

  6 3/8 - (-11/2) + 7/2

3. Перетворимо змішані числа на неправильні дроби:

  51/8 - (-11/2) + 7/2

4. Піднесемо числа до спільного знаменника (8):

  (51/8) - (-44/8) + (7/2)

5. Тепер додамо дроби:

  (51/8) + (44/8) + (7/2)

6. Додамо чисельники дробів:

  (51 + 44)/8 + 7/2

7. Знайдемо суму чисельників та залишок ділення на 8:

  (95 + 7)/8 = 102/8 = 51/4

Отже, результат виразу після відкриття дужок дорівнює 51/4 або 12 3/4 як змішаний номер.