Знайдіть при яких значеннях змінних не має значення ТЕРМІНОВО

ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мадиярова Таня.

Відповідь: x = {2, -3}.

Пояснення:

Гадаю, ти мав на увазі \frac{x+1}{(x-2)(x+3)}.

Для цього потрібно знайти x, при якому ми отримаємо 0 в знаменнику:

(x-2)(x+3) = 0

(x-2)=0, x = 2

(x+3)=0, x = -3