користуючись означенням синуса і косинуса,за допомогою одиничного кола вкажіть знаки sin a i cos

a,якщо:а=6п/5,а=-п/6,а=5п/6,а=-2п/3,а=п/10?

Ответы на вопрос

Отвечает Штерн Амина.

ну у синуса знаки в четвертях

++

--

а у косинуса

-+

-+

значит син

а=6п/5 - ето 216*, знак -

а=-п/6 - ет -30*, знак -

а=5п\6 - ет 150*, знак +

а=п/10 - ет 18*, знак +

кос

а=6п/5 - ето 216*, знак -

а=-п/6 - ет -30*, знак +

а=5п\6 - ет 150*, знак -

а=п/10 - ет 18*, знак +