Знайдіть четвертий член і суму перших пїяти членів геометричнох прогресії, якщо b1 = -32, q = 1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Де Артём.

1) b4 = b1*q^3

b4 = -32*1/2^3

b4 = -32*1/8

b4 = -4

 

2) S5 = -32((1/2)^5-1)/1/2-1 = -32(1/32-1)/1/2-1 = -1+32/-1/2 = 31*2 = 62