Було зібрано врожай з 18 га, що становить 60 відсотків поля, яка площа всього поля?


Ответы на вопрос

Отвечает Адамайтись Януш.
18 га - 60%
х га  -   100%  
18*100 : 60 = 30 га
 ОТВЕТ : площадь всего поля 30 га

Отвечает Паринова Даша.
Пропорція:

18га ----- 60%
Х га ----- 100%

x= 18*100:60 = 30 (га) - площа поля

Відповідь: 30 га