ПРОШУ ОЧЕНЬ НАДО дано 25 чисел з них число 3 -зустрічається 4 рази,число 5 2 рази,ЧИсло 8 -9

разів,чило 10 -3 рази,чиСло 11- 4 рози,чиСло 12 -3 рази складіть статистичну таблицю варіаційний ряд.побудуйте полігон чистот та обчисліть середнє значення.знайдіть моду й медіану вибіркиУмоляю помогите!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Елизавета.
Упорядкувати:3,3,3,3,5,5,8,8,8,8,8,8,8,8,8,,10,10,10,11,11,11,11,11,12,12,12 середнє значення (3*4+5*2+8*9+10*3+11*4+12*3):25=204:25=8,16. мода 8, медіана 8(серединка), полігон частот- це таблиця в якій 1строчка числа, друга - скільки разів зустрічається це число
Отвечает Довгополый Виталик.
Статистическая таблица: 
Количество чисел|4|2|9|3|4    3
Число                  |3|5|8|10|11  12
Среднее значение:(4*3+2*5+9*8+3*10+4*11+3*12)/25=12+10+72+30+44+36/25≈8
Мода: Чаще всего встречается число 8
Медиана:(8+10)/2=9
вроде так