Тіло рухається за законом S(t)=2t^3-t^2+t (час t вимірюють у секунда, шлях S - у метрах).

Знайдіть швидкість тіла через 2 секунди після початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Исаков Захар.
ВСПОМИНАЕМ
Скорость - первая производная от пути.
ДАНО
S(t) = 2*t³ - t² + t - уравнение пути
НАЙТИ
V(2)=? - скорость при t=2
РЕШЕНИЕ
V(t) = S'(t) = 6*t² - 2*t + 1 - уравнение скорости.
Вычисляем при t = 2
V(2) = 6*4 - 2*2 + 1 = 24-4+1 = 21 м/с = скорость - ОТВЕТ