швидкість матеріальної точки яка рухається по координатній прямій змінюється за законом v(t)=7-4t.

знайдіть формулу, яку залежність координати точки від часу, якщо момент часуt=5с точка знаходилася на відстані 5м від початку координат (швидкість руху вимірюють у метрах за секунду)

Ответы на вопрос

Отвечает Старостин Илья.

Ответ:

U(t)=7-4t\\\\S(t)=\int\limits {U(t)} \, dt= \int\limits {(7-4t)} \, dt=7t-4*\frac{t^2}{2}=7t-2t^2+C\\\\t=5c;\;\;S=5m\\5=7*5-2*25+C\\C=5-35+50=20\\\\S(t)=7t-2t^2+20

Объяснение: