При якому значенні k графіка функції у=kx + 6 і у=х² перетинаються в точці, абсциса якої дорівнює

-3?

Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Мария.
Система уравнений
y=kx+6
y=x²

y=-3k+6
y=9

y-y=-3k+6-9
-3k-3=0
-3k=3
k=-1
Ответ: при k = -1.