2x2-2x+c=0 При якому знач С, рівняння має один та два корені


Ответы на вопрос

Отвечает Ишимов Максим.
2x² - 2x + c = 0
D = 4 - 8c = 4(1 - 2c)
D = 0
1 - 2c = 0
c = 0,5
Відповідь: при с ∈ (-∞;0,5) рівняння має два корені ; при с ∈ {0,5} рівняння має 1 корінь