Корені х1 і х2 рівняння х2- 9х+с =0 задовольняють умову х1-х2=13. Знайти корені рівняння і значення

c.

Ответы на вопрос

Отвечает Гончар Алина.
X²-9x+c=0         x₁-x₂=13    x₁-?    x₂-?      c-?
x₁-x₂=13
x₁+x₂=9
Суммируем эти уравнения:
2x₁=22  |÷2
x₁=11    
x₂=9-11=-2
c=x₁*x₂=11*(-2)=-22
y=x²-9x-22
Ответ: x₁=11     x₂=-2     c=-22.