Із пункту а в напрямку пункта б, відстань між якими 54 км виїхав велосипедист, через 3 год після

цього з точки б вийшов пішохід у напрямку що збігаеться з велосипедистом знайти їх швидкість, якщо швидкість пішохода на 9км/год менша від швидкості велисопеда Якщо через 5 годин вони зустрілися

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Екатерина.
5x=(5-3)y+54
y=x-9
5x=2*(x-9)+54
5x=2x-18+54
5x=2x+36
5x-2x=36
3x=36
x=36/3
x=12 км в час велосипед
у=12-9=3 км в час
проверка:
5*12=60
2*3+54=60