Знайдіть значення виразу (-2)^-2+2,5-(під коренем 17)^0


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Анастасия.
(-2)^{-2}+2.5-( \sqrt{17} )^0= \frac{1}{(-2)^2} +2.5-1= \frac{1}{4}+1.5= 0.25+1.5=1.75