Розв’яжіть рівняння: 6(1+5x)=5(1+6x) Варіанти відповідей:1)Безліч розв'язків 2)х=0 3)Коренів

немає 4)х=-1

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорова Юлия.

6(1+5x)=5(1+6x)

6+30x=5+30x

6=5

3) коренiв не iснуэ

Отвечает Христофорова Ярослава.

6 (1 + 5x) = 5 (1 + 6x)

6+30х=5+30х

х = ∅

Відповідь: 3) коренів немає