сума чисел дорівнює 120.Якщо перше число збільшити на 10%,а друге зменшити на 20%, то їх сума

дорівнюватиме 111.Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Максим.
{ a + b = 120
{ 1,1a + 0,8b = 111

{ a = 120 - b
{ 1,1*(120 - b) + 0,8b = 111

132 - 0,3b = 111
0,3b = 21
     b = 70    a = 120 - 70 = 50

Ответ: {50; 70}