помогите решить задачу :У шухляді лежать 36 карток, пронумерованих числами від 1 до 36. Яка

ймовірність того,що номер навмання взятой картки буде кратним числу 9

Ответы на вопрос

Отвечает Яшанин Вадим.
Сприятливих випадків - 4(9, 18, 27, 36)
Усіх випадків - 36
P(A) = m/n
Р(А) = 4/36 = 1/9
Відповідь: 1/9