З 12 карток пронумерованих числами від одного до дванадцяти навмання виймають одну картку визначте

ймовірність того що номер картки виявиться: 1. Кратним 6 2. Більшим від 8 3. Кратним 4

Ответы на вопрос

Отвечает Горбачева Анастасия.

Ответ:

1) Р(А)=2/12=1/6

2) Р(В)=4/12=1/3

3)Р(С)=3/12=1/4

К-сть можливих подій до сприятливих