З 18 карток пронумерованих числами від одного до вісімнадцяти навмання виймають одну картку

визначте ймовірність того що номер картки виявиться: 1) Кратним 4 2) Більший за 6 3) Меньший за 10 4) Кратний 2 і 3

Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Анжелика.

Ймовірність - це відношення кількість спривятливих випадків к загальной кількісті випадків, тобто нам достатне знайти кількість спривятливих випадків для кожной умови, тому шо загальна 18

1) числа кратни 4:(4;8;12;16)  тобто 4 числа, це означає ймовірність

P(A)=m/n=4/18=2/9  

2)більше ніж 6 буде 18-6=12 чисел

P(A)=m/n=12/18=2/3

3)менше   ніж 10 буде 18-10=8 чисел

P(A)=m/n=8/18=4/9

4) всі кратни 2 і 3:(6;12;18)  тобто 3 числа

P(A)=m/n=3/18=1/6