Є 10 карток, пронумерованих числами від 1 до 10. Навмання беруть од- ну картку. Яка ймовірність

того, що номер картки виявиться:а) більшим від 5;б) меншим від 15;в) кратним 3;г) кратним 2 і 3?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бырка Елена.

Ответ:

Р(А)=5/10=1/2

Р(В)=0

Р(С)=3/10

Р(Е)=6/10

К-сть можливих подій до сприятливих.