Розв’яжіть рівняння 2х – 7 = 9.


Ответы на вопрос

Отвечает Князева Анюта.
2х - 7 = 9
2х = 9 + 7
2х = 16
х = 16 : 2
х = 8
Перевірка:
2 * 8 - 7 = 16 - 7 = 9
Відповідь: х = 8