Знайдіть значення зміної, для якого рівні вирази 0.6-х і2,8+0.1х


Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Дарья.

0,6 - х = 2,8 + 0,1х

0,1х + х = 0,6 - 2,8

1,1х = -2,2

х = -2,2 : 1,1

х = -2

Ответ: -2