Знайдіть значення зміної x, при якому значення виразів 2x-0,5 і 2,5-1,5 рівні


Ответы на вопрос

Отвечает Мусин Арсен.
2х-0,5=2,5-1,5
2х-0,5=1
2х=1+0,5
2х=1,5
х=0,75