СРОЧНО ДАЮ 25 БАЛОВ!!!розкласти квадратний тричлен на множники x²-8x+7​


Ответы на вопрос

Отвечает Белоногов Саша.

Щоб розкласти квадратний тричлен на множники, ми шукаємо два числа, які мають добуток 7 і суму -8 (з урахуванням знаків). В даному випадку, ці числа -1 та -7.

Тому, розкладаємо квадратний тричлен x² - 8x + 7 на множники:

x² - 8x + 7 = (x - 1)(x - 7)

Отримали розклад квадратного тричлена на множники:

x² - 8x + 7 = (x - 1)(x - 7)

Тому відповідь: (x - 1)(x - 7)