Одне з чисел на 4 менше іншого. Знайди більше число, якщо відомо, що добуток даних чисел дорівнює

12.

Ответы на вопрос

Отвечает Кочешков Тимофей.
Пусть х, у -- искомые числа. Тогда:
x = y - 4
xy = 12

(y - 4)*y = 12
x = y - 4

y^2 - 4y - 12 = 0
x = y - 4

D = b^2 - 4ac = 16 - 4*(-12) = 16 + 48 = 64
y1 = (4 + 8)/2 = 6
x1 = 6 - 4 = 2

y2 = (4 - 8)/2 = -2
x1 = -2 - 4 = -6

Большее число -- 6.
Ответ: 6.