Знайдіть значення виразу корінь в 4 степені 0,0625*256


Ответы на вопрос

Отвечает Малахова Катя.

\sqrt[4] {0.0625*256}=\sqrt[4] {0.5^4*4^4}=\sqrt[4] {(0.5*4)^4}=0.5*4=2

ответ: 2