Хто знає розв'язання задачі (рівнняням) : У двох контейнерах було порівно яблук коли з першого

контейнера взяли 13кг. , а з другого 31кг. ,то в другому контейнері залишилось у 3 рази менше яблук ніж у першому.Скільки яблук було у кожному контейнері ?

Ответы на вопрос

Отвечает Рясик Лілія.

(x-13) кг яблок стало в 1 контейнере, (x-31) кг яблок стало во в 2 контейнере. уравнение: x-13=3*(x-31); x-13=3x-93; x-3x= -93+13; -2x= -80; x=(-80)/(-20)=40. Ответ: в двух контейнерах сначала было по 40 кг яблок. да.