В одному контейнері було 200 кг яблук, а в другому - 120 кг. З першого контейнера брали щодня по 30

кг, а з другого - по 25 кг яблук. Через скільки днів у першому контейнері залишилося в 4 рази більше яблук, ніж у другому? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Маша.

Ответ:

днів -х

у першому ящику має залишитися 200-30х

у другому 120-25х

отримуємо рівняння:

200-30х=4*(120-25х)

розв'язуємо:

200-30х=480-100х

100х-30х=480-200

70х=280

х=280/70

х=4

Відповідб: через 4 дні

Отвечает Семенов Арсений.

Ответ:

через 4 дні

Объяснение:

Нехай через х днів у першому контейнері залишилося в 4 рази більше яблук, ніж у другому, тоді за умовою

200-30х=4(120-25х)

200-30х=480-100х

70х=280

х=4

Через 4 дні у першому контейнері залишилося в 4 рази більше яблук, ніж у другому.