Автомобіль рухався з постійною щвидкістю і за 1.5 год проїхав білше ніж 105км, а за 2 год меншк ніж

150км.Якою може бути швидкість автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Топский Матвей.

s=v*t, v=s/t. v1=105/1,5=70(км/час), v2=150/2=75(км/час). получаем: 70<v<75. Ответ: 70<v<75.