Автомобіль їхав дві години з вантажем і півтори години без вантажу. Всього він проїхав 225км.

Швидкість автомобіля без вантажу, на 10км/год.більша,ніж швидкість його руху з вантажем. Знайдіть швидкість руху автомобіля з вантажем і швидкість руху без вантажу? Пж поможіть!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Друзь Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Приймаєм швидкість його руху з вантажем за х,тому швидкість руху без вантажу (х+10).За умовою складем рівняння:

2х+1,5(х+10)=225

2х+1,5х+15=225

3,5х=225-15

3,5х=210

х=210:3,5

х=60 км/год -  швидкість його руху з вантажем

60+10=70  км/год-  швидкість руху без вантажу

Отвечает Дусалина Элина.

Объяснение:

Нехай х - швидкість авто з вантажем,

тоді х+10 - швидкість без вантажу. Отже

2х+1,5(х+10)=225

2х+1,5х+15=225

2х+1,5х=225-15

3,5х=210

х=60

Перевіряємо:

60*2+1,5(60+10)=120+1,5*70=120+105=225