Знайти координати вектора що перпендикулярний прямій y= -4/3x-8


Ответы на вопрос

Отвечает Асланов Эльвин.

l:\; \; y=-\frac{4}{3}\cdot x-8\\ \\3y=-4x-24\\\\4x+3y+24=0\; \; \to \; \; \vec{n}=(4,3)\; ,\; \; \vec{n}\perp l