Допоможіть будь ласка з завданням: n-ціле число (n-3)^2 --------- - теж ціле число n Знайти всі

значення n

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Никита.

(n-3)²/n=(n²-6n+9)/n=n-6+9/n (почленно поділили)

треба,щоб 9/n було ціле,решта-цілі.

9/n буде цілим,якщо n=1;3;9.