Алгебра, 9клас Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіків функцій у=-4х²

і у=2х

Ответы на вопрос

Отвечает Сисемалиев Султанбек.
\left \{ {\bigg{y=-4x^{2}} \atop \bigg{y = 2x \ \ }} \right.

-4x^{2} = 2x\\2x + 4x^{2} = 0\\2x(1 + 2x) = 0\\1) \ 2x_{1} = 0; \ x_{1} = 0\\2) \ 1 + 2x_{2} = 0; \ 2x_{2} = -1; \ x_{2} = -\dfrac{1}{2}

y_{1} = 2 \ \cdotp 0 = 0\\y_{2} = 2 \ \cdotp \bigg(-\dfrac{1}{2}\bigg) = -1

Відповідь: A(0; 0); \ B\bigg(-\dfrac{1}{2}; -1 \bigg)