Знайдіть різницю арифметичної прогресії,якщо a6=0;S12=-18


Ответы на вопрос

Отвечает Останина Александра.

a6=a1 + 5d, a1+5d=0 ⇒a1= -5d.

S12=(2a1+11d)·12/2=(2a1+11d)·6,   (2a1+11d)·6= -18⇒ 2a1+11d= -3

-10d+11d=-3, d= -3.