Чотири послідовні натуральні числа такі , що добуток двох менших із них чисел на 78 менший ,ніж

добуток більших чисел. Знайдіть найменше з цих чисел . ПОЖАЙЛУСТА СРОЧНО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Lvov Denis.
Х, х+1, х+2, х+3 - наші чотири послідовних числа, де Х - найменше.
х(х+1)+78=(х+2)(х+3)
х²+х+78=х²+5х+6
х+78=5х+6
4х=72
х=18
відповідь: 18