чому дорівнює шостий член арифметичної прогресії перший член якого дорівнює 12 а різниця дорівнює

0,4 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Цар Надія.

a1 = 12 d = 0,4

a6 = ?

a6 = a1 + d(6 - 1)

a6 = 12 + 2 = 14