1) Розкладіть на множники многочлен x^2+2xy+y^2-4 2)розкладіть на множники вираз

(a^2-b^2)-(a^2-2ab+b^2) пожалуста мені срочно треба 2 завдання

Ответы на вопрос

Отвечает Азирбеков Темирлан.

1)

X²+2xy+y²-4=

=(x+y)²-4=(x+y)²-2² =

=(x+y-2)(x+y+2)

2)

(a²-b²)-(a²-2ab+b²)=(a-b)(a+b)-(a-b)(a-b)=

=(a-b)[(a+b)-(a-b)]=  (a-b)(a+b-a+b)=

=2b(a-b)