Між числами 3 і 96 вставте чотири таких числа, щоб вони разом із даними утворювали геометричну

прогресію(зробіть з письмово з діями пж) 14 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Жаброва Жанна.

b₁ = 3       b₆ = 96

b₆ = b₁ * q⁵

q⁵ = b₆ : b₁ = 96 : 3 = 32 = 2⁵

q = 2

b₂ = b₁ * q = 3 * 2 = 6

b₃ = b₂ * q = 6 * 2 = 12

b₄ = b₃ * q = 12 * 2 = 24

b₅ = b₄ * q = 24 * 2 = 48

Ответ : 3 ; 6 ; 12 , 24 ; 48 , 96 ; ...

Отвечает Бузыкин Антон.
А6 = а1 + d(6-1); a6 = a1 + 5d; 96 = 3 + 5d; 93 = 5d; 18,6 = d;

a2 = 3 + 18,6 = 21,6

a3 = 21,6 + 18,6 = 40,2

a4 = 40,2 + 18,6 = 58,8

a5 = 58,8 + 18,6 = 77,4

выше ответ правильный, у меня арифметическая прогресия.