Знайдіть значеня аргументу, при якому значення функції: а)y=-3 x+2 дорівнює -7; 0; 5; б)y= x(x-3)

дорівнює -2; 0; 10; Попожіть швидше!)

Ответы на вопрос

Отвечает Муртазин Вадим.

а) -7=-3х+2

3х=9

х=3

0=-3х+2

3х=2

х=2/3

5=-3х+2

3х=-3

х=-1

б)-2=х^2-3х

х^2-3х+2=0

х1=1;х2=2.

0=х(х-3)

х=0 або х-3=0,тоді х=3

10=х^2-3х

х^2-3х-10=0

х1=-2; х2=5.